Hakkımızda

Av.Neşe Menderes ve Av.Yılmaz Menderes tarafından kurulan Menderes Hukuk; 1986 yılından bugüne Aydın İli başta olmak üzere tüm Türkiye’de gerçek ve tüzel kişilere çözüm odaklı ve kaliteli avukatlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 

 

Menderes Hukuk; İcra Departmanı ve Hukuk Departmanı olarak adlandırılan iki ayrı yapı altında istihdam ettiği yaklaşık 20(yirmi) kişilik ekibi ile Bankacılık ve Finans Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Tıp Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hukuku alanlarında ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. 

 

Farklı hukuk disiplinlerini bir bünyede birleştiren ve 30 yılı aşkın süredir avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Menderes Hukuk’un temel prensibi; müvekkillerinin hukuki sorunlarını uzun yargılama süreçlerinden ziyade alternatif uyuşmazlık çözüm yolları kullanılarak kısa ve pratik bir şekilde tarafların anlaşması yolu ile sonuçlandırmaya yöneliktir.  

 

Güncel hukuki gelişmeleri, gündemi ve teknolojik yenilikleri günlük olarak takip eden Menderes Hukuk; tüm departmanlarında düzenli olarak en gelişmiş sistemleri kullanmaya özen göstermektedir.