Ekibimiz

Yılmaz MENDERES
Kurucu Avukat

Av.Yılmaz Menderes; 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuş ve 1985 yılında Ankara’da başladığı askerlik görevini Askeri Hakim olarak tamamlamıştır. Daha sonra Aydın İli Çine ilçesinde kurduğu avukatlık ofisi ile mesleğe başlamıştır. 2011 yılında ofisinin merkezini Aydın Efeler İlçesi’ne taşıyan Av. Yılmaz Menderes, alanında uzman kişilerden kurulmuş olan icra departmanı ile tüm Türkiye’de birçok kurumsal firmaya İcra ve İflas Hukuku alanında aktif avukatlık hizmeti vermektedir. 2016 yılından bu yana Aydın Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İzleme Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmekte olan Av.Yılmaz Menderes; geniş icra departmanının yanında alanında uzman avukatlardan oluşan ekibi ile gerçek ve tüzel kişilere aktif olarak Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanında avukatlık hizmeti vermeye de devam etmektedir.

Neşe MENDERES 
Kurucu Avukat

Av. Neşe Menderes; 1989 yılında Konya Selçuk Üniversitesi’nde başarı ile mezun olduktan sonra avukatlık faaliyetlerine Aydın İli’nde kurduğu avukatlık ofisi ile başlamıştır. Uzun yıllar Aydın Kadın ve Çocuk Hakları Komisyon Başkanlığı, Aydın Barosu Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Barolar Birliği Delegeliği, Türkiye Barolar Birliği Çevre Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Günümüzde; alanında uzman ekibi ile birlikte Sağlık Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, Aile Hukuku, İnsan Hakları Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, Kira Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanlarında aktif olarak avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.

Necdet Kaan MENDERES
Ortak Avukat

2017 yılında Koç Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan İstanbul Barosuna kayıtlı Av. Necdet Kaan Menderes, aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2020 yılı itibariyle Menderes Hukuk bünyesinde İstanbul Ofisinde çalışmaya başlayan Av. Necdet Kaan Menderes aktif olarak Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.


Özge Aslan ÖZMEN
Avukat 

2011 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan Av.Özge Aslan Özmen, 2013 yılı itibariyle Menderes Hukuk bünyesinde aktif olarak Aile Hukuku, Miras Hukuku,  İcra ve İflas Hukuku alanlarında avukatlık faaliyetini sürdürmektedir. 

 

 

İlkay BİLKAY
Avukat

1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan Av. İlkay Bilkay 2011 yılı itibariyle Menderes Hukuk bünyesinde aktif olarak İcra ve İflas Hukuku alanlarında avukatlık faaliyetini sürdürmektedir. 
 

 

 

 

Ayşegül BORZAN
Avukat 

2020 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olan Av.Ayşegül BORZAN, Menderes Hukuk bünyesinde aktif olarak İcra ve İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanlarında avukatlık faaliyetini sürdürmektedir. 

 


Yeşim TECİK
Yönetici Asistanı

 

 •  

Aslı ACAR 
İcra Departmanı

 •  

Aslı ORDUHAN 
İcra Departmanı

 •  

Bahar DAĞ 
İcra Departmanı

 •  

Didem SABANCI 
İcra Departmanı

 •  

Erkan KARAKÖSE 
İcra Departmanı

 •  

Fatma ÖZDEMİR
İcra Departmanı

 

 •  

Hüsnü KOÇ
İcra Departmanı 

 

 •  

Sezer Güngör TULPAR
İcra Departmanı 

 

 •  

Şükran ŞAHİN 
İcra Departmanı

 

 •  

Birgül ŞİMŞEK
Ofis Personeli 

 •